Категорія: Без категории

Психологічні основи безпечного управління автомобілем

Психологічні основи безпечного управління автомобілем

Водійські права і власний автомобіль – мрія водія-новачка. Коли практичне навчання водінню закінчене, типовий учень вважає себе справжнім водієм і самостійно виїжджає на “велику дорогу”. А там шум, метушня. Трохи забарився, інші водії починають сигналити, ображати, підрізувати.

Управління автомобілем в туманний день

Управління автомобілем в туманний день

Рух на автомобілі під час туману таїть багато небезпек, а для новачка, права, що зовсім нещодавно отримало, – ця мало не найскладніша перешкода. Досвідчений автоінструктор ще під час навчання приділяє значну увагу цьому природному чиннику, а точніше правилам пересування на машині в умовах обмеженої видимості.

Второгодникии за кермом

Второгодникии за кермом

До інструкторів Києва йдуть вчитися ті, кому в автошколах права дали, а їздити толком не навчили

Чим більше машин, тим більше автошкіл. У тому числі – приватних. Адже у більшості державних майбутніх водіїв навчають на машинах з механічною коробкою передач, яких залишилося мало, зараз в основному їздять на авто з коробкою автоматичною. Дорожній рух ускладнився настільки, що багато хто самі розуміє – пора вчитися наново. Буває, додаткові уроки у досвідчених інструкторів беруть ті, хто потрапив в аварію і не може повернутися за кермо з психологічних причин. Вони готові викласти за одно зайняття від 100 до 200 грн.

Кращий час для навчання в автошколі

Кращий час для навчання в автошколі

Кращий час для навчання водінню легкового автомобіля – самий початок весни. Природно, виникає питання: чому?

Відповідаємо: тому, що якщо ви віднесете документи в автошколу до того, як повністю зійде сніг, ви отримаєте серйозні переваги, які будуть відмінною підмогою і при навчанні водінню, і при складанні іспиту в ДАІ.

Щітки. Змахнути і сколоти

Щітки. Змахнути і сколоти

Пушкінський гусар чистив свого скакуна скреблом і при цьому увесь час бурчав. Зате кінь, мабуть, переносив процедуру спокійно. Адже скребло, якщо вірити словникам, – це залізна щітка! Тут навіть автомобіль затремтіти може.

Рекомендації по вибору автомобіля

Рекомендації по вибору автомобіля

Бажання купити автомобіль в певний час відвідує багатьох з нас. Особиста машина – це свобода пересування, незалежність від очікування і тісноти громадського транспорту, улюблена іграшка.

Помірність і передбачення

Помірність і передбачення

Завжди дотримуватися особливої обережності – означає увесь час бути в стресовому стані і стати неврастеніком, а вони частіше потрапляють в неприємні ситуації. Але все одно всього не передбачиш. Тому важливо звикнути до помірних швидкостей і спокійних маневрів, щоб розслаблятися за кермом, а іноді і переходити на автопілот.

Безпека і спілкування з автомобілем

Безпека і спілкування з автомобілем

Спілкування з автомобілем небезпечно не лише в русі. Велика вага, тверді поверхні і кромки вузлів, деталі, що обертаються, кочення в незагальмованому стані, пожежонебезпечні паливо, олія і фарба, отруйні рідини, запахи і гази – усе це може стати причиною травматизму і нещасних випадків.