Безпека і спілкування з автомобілем

Спілкування з автомобілем небезпечно не лише в русі. Велика вага, тверді поверхні і кромки вузлів, деталі, що обертаються, кочення в незагальмованому стані, пожежонебезпечні паливо, олія і фарба, отруйні рідини, запахи і гази – усе це може стати причиною травматизму і нещасних випадків.

dot v2v program.0.0 largeВиїжджати водій має право тільки на справному автомобілі. Пристрої, що виступають по ширині більше 500 мм за звичайні габарити автомобіля, необхідно обладнати додатковим освітленням з боків, спереду і ззаду. У автомобілі з причепом має бути страхувальний ланцюг або трос для утримання причепа при поломці зчіпного пристрою. Після зчеплення треба замкнути зчіпний пристрій, щоб не допустити довільного відчеплення причепа, застосовуючи запобіжний ланцюг або трос.

Буксирувати на м’якому зчепленні можна тільки автомобіль із справним управлінням, гальмами, переднім мостом, звуковим сигналом і освітленням. Довжина м’якого зчеплення має бути від 4 до 6 м. Не можна приєднувати буксир до переднього моста. Буксирний трос треба позначити клаптем червоної матерії, а вночі – освітлювати. При буксируванні на жорсткому зчепленні у буксируваному автомобілі мають бути справні рульове управління, передній міст і прилади освітлення.

Не можна стояти поблизу натягнутого троса. Сталеві троси не можна брати руками без рукавиць.

Якщо у вас є бажання навчиться добре є водити автомобіль звертайтеся до Нас і наш Автоінструктор Київ зможе навчити вас як правильно їздити по дорогах в Києві.