Фотозвіт По Бронюванню Фары Захисною Плівкою

Нижче ми покажемо вам як встановити захисну плівку на вашу фару. інакше це називається бронюванням фари.

bron 150x150 1Уся процедура ділиться на два етапи:

  • Підготовка фари до бронювання
  • Нанесення плівки на фару

1. Підготовка фари до бронювання

  1. Дуже добре помийте і відчистіть фару від різних забруднень. У цьому можуть вам допомогти спеціальні засоби, головне щоб засіб не містив спиртових з’єднань. Досуха протріть фару і перевірте що поверхня фари не має забруднень. Фара має бути ідеально чистою.
  2. Далі нам необхідно відміряти потрібну кількість захисної плівки. Для цього прикладіть захисну плівку до фари, залиште на око 2 см з кожною кінця фари і відміряйте потрібний розмір з допуском. Потім просто від ріжте відміряну ділянку броньованої плівки. Використайте ножиці або ніж. Поки захисний шар видаляти не потрібно.
  3. Завершує підготовчий етап підігрівання плівки за допомогою фену. Не обов’язково використати промисловий фен, можна узяти звичайний побутовий фен. Коли встановлюватимете плівку. дуже акуратно і ретельно видаляйте повітряні пухирі, що утворилися. Не повинно бути ніякого здуття.

2. Нанесення плівки на фару

а) Все потрібно робити дуже акуратно. Відразу відклеювати усю захисну плівку не потрібно, спершу відклейте з одного краю. Цей край притисніть до фари. Придавлюйте і розгладжуйте повільно не кваплячись. Після того, як приклеете першу частину плівки можете ще видалити захисний шар, приблизно два сантиметри, і також повільно приклейте його до фари, аккурано розгладжуючи. Так крок за кроком приклейте усю захисну плівку.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!Приклеюючи можна трохи натискати на скло фари, намагайтеся уникати утворення пухирів. Зазвичай вони з’являються унаслідок поспіху майстра. Якщо пухирі з’явилися, розгладжуйте її тільки сухою ганчіркою, можна також використати пластиковий плоский предмет, у вигляді банківської карти.

б) Після наклеювання плівки, акуратно обріжте плівку по краях. Якщо знадобиться можете зробити надрізи по кутах, щоб плівка добре лягла. Але користуйтеся ножем дуже обережно, оскільки їм ви легко можете пошкодити фару. Якщо виявили що плівка лягає нерівно, то відклейте невелику ділянку, і приклейте наново. Не рекомендуємо відклеювати великі ділянки, оскільки це може привести до утворення пухирів. Рекомендуємо при користуванні ножем, тримати його перпендикулярно до поверхні фари.

Все плівка для бронювання фари нанесена.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!Не мийте ваш автомобіль після нанесення плівки 48 годин, інакше може ушкодиться шар клею плівки. і вам доведеться робити усю роботу наново.

Поетапний фототчет:

etap1

1. Відріжте плівку, залишивши допуски по 2 сантиметри.

etap2

2. Акуратно нанесіть плівку без утворення пухирів.

etap3

3. Обережно обріжте плівку.

etap4

4. Притискуйте плівку, і розгладжуйте пухирі сухою ганчіркою