Кращий час для навчання в автошколі

Кращий час для навчання водінню легкового автомобіля – самий початок весни. Природно, виникає питання: чому?

Відповідаємо: тому, що якщо ви віднесете документи в автошколу до того, як повністю зійде сніг, ви отримаєте серйозні переваги, які будуть відмінною підмогою і при навчанні водінню, і при складанні іспиту в ДАІ.

winter summerПо-перше, навчання в автошколі триває, в середньому, два з половиною – три місяці залежно від інтенсивності теоретичного і практичного зайняття. Тобто іспит в ДАІ ви складатимете у кінці весни або влітку. Цей час абсолютно справедливо вважається найзручнішим і легшим для складання іспиту.

По-друге, практичне зайняття в автошколі починається приблизно через півтори – два тижні з моменту початку теоретичного зайняття. Тобто ви ще можете застати екстремальні умови водіння – лід, бруд, калюжі і відсутність відмітки на дорогах. Це означає, що шанс отримати надалі труднощі при водінні особистого автомобіля мінімальний.

По-третє, до початку літа ви вже набудете статусу водія легкового автомобіля і зможете самостійно поїхати, наприклад, на відпочинок на морі. Також в літній період ви можете по максимуму використати сприятливі для водіння автомобіля погодні умови, щоб закріпити свої новознайдені навички.

Завдяки практиці, отриманій в літній і осінній періоди, до початку перших заморозків ви станете вже упевненим водієм і зможете легко впоратися з дорожньо-транспортними умовами, що змінилися.

Важливим є і той факт, що на самому початку весни кількість тих, що бажають отримати права на водіння легкового автомобіля невелика. Тому вам буде легший підібрати найбільш слушний для вас час відвідування теоретичного зайняття і домовитися з особистим інструктором про годинник практичного водіння. Окрім цього, навесні немає жари і духоти, які здатні значно ускладнити і без того непростий процес навчання

Щоб ваші засоби, вкладені в навчання водінню, окупилися сторицею, а ви незабаром стали досвідченим водієм, ми радимо подати документи в нашу автошколу вже на початку весни.

Ми бажаємо вам успіхів і приємного навчання водінню в нашій автошколі!