Проблема? Завжди Допоможе WD – 40! Історія Продукту.

Цей продукт був винайдений в далекі 50-і роки в США. У той час набирала оберти, можна навіть сказати процвітала авіаційна промисловість. Будувалися літаки, було зроблено багато відкриттів в області авіації і ракетобудування. Особливим пунктом у великих держав у той час стояла космічна галузь. Саме в цей час почалася історія нашого продукту.

wd1Все розпочалося з того, що оборонне відомство Сполучених штатів замовило повну розробку і будівництво міжконтинентальної балістичної ракети. Завдання було доручене підрозділу компанії General Dynamics – компанії Convair. Ця ракета випереджала свій час. Була дивом того часу, а розробники отримали безліч нагород за відкриття і винаходи. Ця ракета прослужила в рядах США близько 47 років.

На її могутніх плечах лежать такі місії як відправка науково-дослідних зондів до місяця, а також було відправлено безліч зондів до інших планет нашої Сонячної системи.

Ці ракети збиралися в Каліфорнії, на заводі який належав компанії, і щоб випробувати новий дослідні зразки, їм доводилося перевозити ракети на ракетний випробувальний полігон, який розташовувався неподалік. І ось на цьому етапі, конструктори зіткнулися з проблемою, яку вони не могли вирішити, – за час перевезення ракети і складальні частини, під впливом вологи піддавалися корозії. До того ж електричні системи виходили з ладу із-за утворення конденсату.

Довгий час вони намагалися знайти вихід з ситуації, що склалася, але не могли. Поступали ідеї про абсолютну герметизацію, яку із зрозумілих причин не могли утілити в життя. Також не могли обробити кожну деталь мастилом. Усі співробітники хімічної лабораторії розводили руками. Але на їх щасті, серед їх команди хіміків працював один, який був знайомий із засновником фірми “Rocket Chemical Company” – Нормом Ларсеном. До нього і звернувся по допомогу його друг.

Далі в лабораторіях вищезгаданої фірми проходила безліч випробувань по отриманню суміші з необхідним набором якостей. Проводилися експерименти з такими інгредієнтами як Уайт-спірит, гас, мінеральна олія і інші хімічні склади. Але не дивлячись на старання хіміків, бажана суміш так і не виходила, то виходила занадто рідкою, то занадто в’язкою. У компанії вже розчарувалися і не сподівалися, що вийде знайти довгождану суміш. Але одним прекрасним днем на 40-м випробуванні, вони отримали необхідну суміш.

Після обробки такою сумішшю гайки, при тривалому знаходженні на вологому повітрі, залишалися блищати як нові, і не було ознак корозії. Ця суміш була названа Витискувач Води – 40, на англійському це звучало як Water Displacement (WD – 40). Співробітники компанії Convair залишилися задоволені цим засобом. Цю продукцію почали використати і в особистих цілях, хтось брав баночки з нею додому і використав в побуті. Скоро стало відомо, що багато хто використав її для своїх автомобілів, обробляв деталі для захисту від корозії.

Після таких новин, Норм Ларсен вирішив продавати свою продукцію на полицях звичайних магазинів, це сталося в 1958 році. Через декілька років, виробник вирішив модернізувати свою продукцію. додавши в неї ароматизатор, для того, щоб прибрати запах нафтопродуктів. Через 11 років було прийнято рішення перейменувати компанію в WD – 40 Company.