Прості і ефективні способи захисту автомобіля від викрадення

Блокують для керма і КПП

Це одно з найпростіших і надійніших засобів захисту вашого автомобіля. Перевірено, це один з найнеприємніших сюрпризів для викрадачів!

zashchita avto ot ugona1Будь-яка, найнадійніша електроніка, може підвести вас в самий непідходящий момент. Серед викрадачів, теж, попадаються креативні хлопці, які дружать з нанотехнологіями. У випадку з тим, що блокує – не все так просто, викрадачеві доведеться попихтіти, і найімовірніше, безрезультатно. Найрозумніше буде розщедритися на солідний, що фірмовий, що блокує. До такого “девайсу” і з ключем-то складно підібратися, не говорячи вже про різних підручних засобах, типу відмички або болгарки.

Иммобилайзер

Иммобилайзер – цей хитрий пристрій, який, у момент загрози, заблокує запуск двигуна вашого автомобіля. Порушивши роботу однієї або декількох ланцюгів життєдіяльності вашого чотириколісного друга, иммобилайзер не дасть запустити двигун. Чим наворочене ваше авто, тим ефективнішим буде застосування иммобилайзера.

Сигналізація

До вибору сигналізації варто підійти творчо! В тому сенсі, що не треба нічого творити своїми руками, а треба підшукати грамотного фахівця, що розбирається в самих останніх досягненнях в цій області. Чим надійніше буде захист сигналу, що посилається з брелка, тим краще. Тому що, при нинішніх інноваціях, абсолютно нікчемна справа сканувати сигнал, у той момент, коли ви відкриваєте автомобіль.

Абсолютно нелишней буде і зворотний зв’язок, тобто, щоб ваш автомобіль міг оперативно поскаржитися вам, коли його відкриває хтось чужий і недобрий.

Датчики сигналізації:

  1. Антисканер – корисний помічник, який спрацює, якщо зловмисник, перебираючи різні варіанти сигналів, спробує відключити сигналізацію.
  2. Охорона периметра – або, в просторечье, недоторка. Пирхатиме, пищатиме або шипітиме, що в перекладі на російський означатиме “не бери мене за тут”!, якщо хтось сторонній спробує наблизитися до вашого авто на неприпустимо інтимну відстань.
  3. Датчик нахилу – захистить ваш автомобіль, у тому випадку, якщо його спробують роззути, або відбуксирувати чимдалі від порту приписки.
  4. Датчик удару – відреагує на спробу розбити скло, або на спробу прикласти фізичну силу в хуліганських цілях, що і виходить з назви цього датчика.
  5. Датчик об’єму – повідомить вас, що в салоні завівся хтось сторонній.
  6. Датчик падіння напруги – це той самий “та буде світло” – сказав електрик, і перерізував дроти. Вже дуже цьому датчику не подобається, коли хто-небудь, окрім хазяїна балується з електроприладами.