Рекомендації по вибору автомобіля

Бажання купити автомобіль в певний час відвідує багатьох з нас. Особиста машина – це свобода пересування, незалежність від очікування і тісноти громадського транспорту, улюблена іграшка.

car selectВсякому майбутньому водієві доведеться розпочати з відвідування автошколи – це безперечна правда життя. Спочатку складаєш іспит на водійські права, тільки потім вливаєшся в зростаючий потік автомобілів, що щодня виїжджають на автомагістралі Києва.

Ще під час навчання в автошколі чим більше звикаєш до управління автомобілем, тим більше хочеться мати власний. Під час мріянь усвідомити себе водієм особистого авто у кожного новачка в голові поступово вимальовується образ – марка, зовнішній вигляд, колір, габарити.

Почати краще з розміру авто. Хто буде його пасажиром або пасажирами? Тоді і вдасться визначитися, чи купувати маленьку компактну машину або великий сімейний автомобіль з містким багажником, щоб при необхідності відвезти тещу на дачу.

Важливий момент – потужність двигуна і умови експлуатації автомобіля. Якщо йдеться о поїздках на роботу і з роботи, то буде досить двигуна невеликого об’єму, економічного в міських умовах. Якщо часто доведеться їздити на великі відстані, то хочеться, щоб автомобіль швидко розгонився на трасі і упевнено тримався на дорозі при швидкісній їзді.

У кожного, хто коли-небудь мріяв про купівлю машини, вже є свої переваги. Одні без розуму від японських машин, оцінюючи самі передові технології цієї країни, іншим подобаються новинки європейських автоконцернів. Напевно знайдуться і ті, хто віддає перевагу вітчизняним виробникам і класичним моделям.

Визначившись з виробником і місткістю вашого авто, переходите до вибору типу кузова. Майже кожен іноземний виробник має у своїх фірмових салонах машини з кузовом седан, хетчбэк або кросовер.