Навчання водінню в Києві на механіці

2008 subaru impreza 5dr man sti gear shift 100276162 lАвтомобіль давно вже є засобом пересування, а не екзотикою. Він пройшов довгий і довгий шлях вдосконалення, і сучасні Легкові автомобілі розрізняються за багатьма показниками. Вид палива, габарити та інші важливі характеристики транспортних засобів представлені по-різному в багатьох моделях і марках як зарубіжного, так і вітчизняного автопрому. Але однією з найбільш найважливіших характеристик з точки зору водіння для автомобіліста залишається тип коробки змінних передач, або КПП. Вона необхідна в автомобілі, так як його двигун внутрішнього згоряння працює в досить обмеженому діапазоні оборотів. МКПП призначена для зміни частоти і крутного моменту, але водій управляє їй безпосередньо, і саме від нього залежить режим руху автомобіля, в тому числі швидкісний.

Наша школа водіння приділяє підвищену увагу зручності і комфорту автолюбителів при навчанні. Для практичних уроків як на полігоні, так і на автошляхах ми надаємо на вибір різні автомобілі. Всі вони обладнані додатковими органами управління, і інструктор водіння безпосередньо контролює ситуацію, якщо вона переходить в потенційно небезпечну. Але навчальні автомобілі мають і відмінності-не тільки в моделях і марках, але і в органах управління, зокрема МКПП. Так, останнім часом існує тенденція у виборі машини з автоматичною коробкою передач. В такому випадку водій лише включає режим-задній хід, спортивний і так далі. АКПП самостійно регулює крутний момент – від високого при русі з місця або на невеликій швидкості до високих передач з меншими передавальними числами. Якщо автомобіль забезпечений механічною коробкою передач, то цим регулюванням займається сам водій, і від його кваліфікації залежить правильний вибір передачі і, відповідно, режиму руху.

Водіння на механіці для початківців характеризується більшою простотою. Водієві, особливо початківцю, доводиться менше відволікатися від дорожньої ситуації на безпосереднє керування транспортним засобом. Вибравши режим, можна не турбуватися про правильний вибір передачі, про її перемиканні при зміні режиму руху. Але АКПП, хоча і більш підходить саме для уроків водіння, проте має свої недоліки. Професійний інструктор водіння може не тільки перерахувати недоліки АКПП, але і продемонструвати переваги механічної коробки передач на практиці при управлінні легковою машиною. Особливо чітко видно відмінності, якщо на полігоні або автодорозі відбувається спільний прокат легкових машин з різними типами КПП.

Записатися на уроки навчання водінню на механіці

Переваги навчання на механіці з нашими інструкторами

porsche

Можливість їздити як на нашому так і на своєму авто

calendar

Гнучкий графік навчання у зручний для Вас час

wall clock

Вечірнє, денне навчання та групи вихідного дня

toilets

Індивідуальний підхід до кожного учня

pair of bills

Розстрочка платежу за навчання без прихованих платежів і переплат

uploads

Більше 10 + років досвіду

uploads

1000 + успішно навчених учнів

uploads

Тільки реальна практика в реальних ситуаціях

Водіння автомобіля з МКПП більш динамічно. Розгін, обгін, прискорення і зміна режимів руху відбуваються не в приклад більш насичено, дозволяють самому водієві більше свободи за кермом транспортного засобу саме в маневрі, а не в управлінні. Відповідно, водіння автомобіля з МКПП вимагає від автомобіліста кращої підготовки, школа водіння повинна бути не в приклад більш тривалої і глибокої. Але все це окупається сторицею саме при самостійному водінні, коли при порівнянні найбільш наочно проявляються переваги механічної коробки передач. Звичайно, це відноситься до порівнянних маркам легкових автомобілів – по вазі, потужності і так далі. Зрозуміло, що в іншому випадку тип коробки передач не зробить вирішального впливу. Слід зазначити, що переваги механіки проявляються тільки при досить високому водійському майстерності, коли людина не тільки швидко перемикає швидкості, але і миттєво оцінює ситуацію для вибору найбільш оптимального режиму.

Таким чином, уроки водіння автомобіля на МКПП можуть дещо відрізнятися при різних типах коробки передач. Методика підготовки водія на механічній коробці передач більш насичена, так як вибір передачі здійснюється водієм вручну і досить часто, а це має на увазі більш глибоке вивчення як прийомів водіння, так і технічної частини автомобіля. Але, відповідно, і водій володіє великим арсеналом прийомів водіння і запасом знань, а це безпосередньо позначається на якості самостійного водіння, на грамотності і культурі управління автомобілем. Це яскраво проявляється на дорогах з динамічним рухом, наприклад вулицях міст, де грамотні і чіткі маневри дозволяють витрачати менше часу на поїздку, дозволяють здійснювати більш динамічні маневри.

У нашій автошколі ми не віддаємо перевагу ніяким типам автомобіля, із задоволенням допоможемо в навчанні та отриманні водійського посвідчення категорії “В” всім початківцям автолюбителям. Але, якщо новачок стоїть перед вибором, автомобіль з якою коробкою передач віддати перевагу для навчання, будь-який інструктор водіння опише переваги і недоліки водіння автомобіля з механічною коробкою передач перед автоматом, наочно продемонструє для порівняння простоту і зручність автоматичної коробки передач перед міццю, динамікою МКПП. Вибір залишиться за навчаються, – якщо водієві цікавий сам процес водіння, важливі теоретичні знання і практичні прийоми, то автомобіль на механіці буде більш повно цьому відповідати при навчанні в нашій школі водіння.

Записатися на уроки навчання водінню на механіці

Додаткові курси