Навчання парковці задом в Києві

Парковка-це просто!
навчання паралельному паркуванню

Всі водії, які на даний момент водять автомобіль, природно, закінчили уроки водіння на МКПП і отримали потрібну кваліфікацію. Але чомусь далеко не всі можуть без проблем припаркуватися в не зовсім стандартних умовах. А у деяких, навіть звичайна парковка біля будинку викликає почуття паніки і неприємні передчуття. Так в чому ж справа? Чому багато водіїв просто не вміють паркуватися, не дивлячись на пристойний досвід водіння автомобіля?

Відповідь очевидна. На тих курсах, де їх навчали водінню, недостатню увагу приділяли саме майстерності паркування автомобілів.

Для кого призначені уроки навчання парковці заднім ходом

Програма навчання можуть пройти як новачки у водінні автомобілів, так і досить досвідчені водія, які вже мають досвід і пристойний стаж водіння, але хотіли б поліпшити свої навички. Ці курси дозволять водієві надалі витрачати менше часу на те, то, щоб вдало поставити своє авто серед інших, вже припаркувалися автомобілів.

Крім того, не важливо, що у вас за марка і модель автомобіля. Можна не переживати, що ви навчитеся водити чужу машину, а зі своєю будуть виникати все ті ж проблеми, що були раніше. Можна відразу навчитися водити і свою машину.

програма допомагає більш поглиблено вивчити різні види паркування і відчути габарити автомобіля.

У програму навчання входить:

  • рух по змійці переднім і заднім ходом;
  • розвороти в обмеженому просторі;
  • заїзд на бровку і з’їзд з бровки;
  • парковка під 90 * переднім і заднім ходом зліва і справа;
  • паралельна парковка переднім і заднім ходом лівою і правою стороною;
  • парковка під 45 * переднім і заднім ходом.

Записатися на уроки з навчання парковці задом

Переваги навчання парковці заднім ходом з нашими інструкторами

porsche

Можливість їздити як на нашому так і на своєму авто

calendar

Гнучкий графік навчання у зручний для Вас час

wall clock

Вечірнє, денне навчання та групи вихідного дня

toilets

Індивідуальний підхід до кожного учня

pair of bills

Розстрочка платежу за навчання без прихованих платежів і переплат

uploads

Більше 10 + років досвіду

uploads

1000 + успішно навчених учнів

uploads

Тільки реальна практика в реальних ситуаціях

Відео урок паралельної парковки автомобіля

Схема паралельного паркування заднім ходом між двома автомобілями

parallelnaya parkovka

Схема перпендикулярного паркування заднім ходом

perpendikulyarnaya parkovka

Індивідуальний підхід до кожного учня під час паркові

Процес навчання на уроках з індивідуальним інструктором з водіння в Києві не може пройти безслідно. Вас будуть навчати тільки висококваліфіковані фахівці, які відмінно знають свою справу і доступно можуть викласти інформацію, при індивідуальному підході до кожного клієнта. При цьому, наші фахівці допоможуть вам дізнатися особливості та прийоми паркування, яким не навчають на звичайних уроках водіння. Звичайно, теорія буде перемежовуватися з практикою, і всі отримані знання можна буде закріпити в реальних умовах їздових майданчиків і міських доріг.

Обладнані автомобілі та майданчики

По-перше варто відзначити, що майданчики де можна навчитися паркуватися в Києві обладнані для максимально якісного навчання. Це не просто обгороджені ділянки асфальту, які можуть давати тільки приблизне уявлення про реальні навички водіння. На цих майданчиках та ж розмітка, що і на всіх дорогах міста. Крім того, крім безпосереднього водіння на території майданчика, ви будете тестувати свої знання і навички в реальних умовах доріг Києва. Так як, саме на цьому етапі і починаються проблеми навіть при наявності значного багажу теорії. Самі ж майданчики розташовані так, що дістатися до однієї з них можна при мінімальних витратах часу і сил.

Уроки паралельної парковки автомобіля-це інформація і навички, які залишаться з Вами на все життя і позбавлять від зайвих нервів і витрат часу.

Записатися на уроки з навчання парковці задом

Додаткові курси